Hotel EXCELLENT

 

Vítejte v Hotelu Bohemia Excellent

Znáte hotely v centru města, které možná na první pohled navozují atmosféru klidu a pohody, ale z jejichž oken nakonec vidíte na dvůr, kam ve dne v noci najíždějí zásobovací vozy? Nebo takové, které sice stojí stranou městského ruchu, ale jsou obklopeny panelákovým bludištěm a kamkoli je daleko? Myslíte si, že hotel který stojí u hlavního silničního tahu nemůže poskytnout pohádkově klidné prostředí? Pak se mýlíte.

Hotel Bohemia Excellent

Hotel Bohemia Excellent

Nedaleko historického centra Klášterce nad Ohří, přímo u vjezdu do historické části města, se nachází Hotel Bohemia Excellent. Tato moderní stavba je architektonicky stylizována do protředí stylové zástavby města a nabízí veškerý komfort, který zákazník od moderního hotelu požaduje.
Hotel se nachází 35 km od Karlových Varů

U nás najdete vše, co očekáváte od hotelu pro příjemný rodinný výlet, obchodní cestu, setkání s přáteli po letech, zkrátka pro všechny aktivity, které vyžadují kvalitní ubytovací servis a zázemí. Uspořádáme pro Vás rauty, bankety, svatební hostiny, promoční oslavy, v našich komfortně vybavených prostorách Vám poskytneme zázemí pro Vaše firemní jednání, kongres, školení nebo prezentace Vaší firmy.

Při opakovaných návštěvách poskytujeme věrnostní slevy a výhody. Jsme připraveni pro Vaši skupinu vyhradit určitý prostor nebo i celou restauraci a vyhovíme jakémukoli Vašemu přání a program Vám ušijeme,jak se říká na "míru" Čas se samozřejmě řídí Vámi…

Restaurant Bohemia Excellent

Hotel Bohemia Excellent

K hotelu patří velice příjemný, klidný a útulný Restaurant Bohemia Excellent (kapacita 60-80 míst) se salonkem (20-30 míst), který nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně. Součástí Salonku je také Dětský koutek.Dle požadavků zákazníka jsme schopni sestavit jakékoli menu od klasické české kuchyně po mezinárodní. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín České (respektive moravské) ale i řecké provience.


Internet:

Hotel Bohemia Excellent je pro Vaši spokojenost pokryt WIFI připojením, které samozřejmě není zpoplatňováno. V případě, že Váš notebook nedisponuje wifi síťovou kartou, rádi Vám ji zapůjčíme.

Výhodné balíčky pro Vás:

V sekci welness Vám představujeme naši nabídku speciálních balíčků, které potěší Vás i Vaše nejbližší.

 

© Hotel Bohemia Excellent - všechna práva vyhrazena
© PHP & HTML Martin Žaloudek
© Design & HTML Roman Novotný